Ми даємо суспільству енергію добробуту!
Menu

Офіційне привітання Генерального директора ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» Володимира Грицая з Днем енергетика

Шановні колеги, дорогі друзі!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня енергетика!

Електроенергетика – це не просто одна з найважливіших галузей економіки, це - покликання. Благородне покликання завжди бути напоготові, завжди бути відповідальним та кваліфікованим, щоб забезпечити людям світло, тепло, стабільність.

Тільки завдяки вашій щоденній роботі б’ється пульс життя на Луганщині.

Нажаль, зараз наше підприємство стало заручником амбіцій та інтересів деяких київських можновладців. Це вже не просто екзамен на міцність, це – справа нашого виживання.

Зізнаюсь, мені також страшно. Часто здається, що вже немає сил боротися далі. І тоді, кожного разу, я згадую, що поки людина не здається, вона сильніша своєї долі…

Я сподіваюсь, що наші труднощі скоро минуть, і кожен отримає заслужену винагороду. Я все для цього зроблю. Бо ми забезпечуємо пульсування життя, і наша цінність – безсумнівна.

Дорогі колеги, я дякую всім вам за мужність та сумлінну працю, за професіоналізм та невтомність. Я щиро дякую, що ви не здаєтеся.

Бажаю вам в наступному, 2018 році, безаварійної роботи, миру та злагоди, а ще – заслуженої економічної стабільності та фінансового благополуччя.

Здоров'я, щастя вам і вашим близьким!

 

З повагою,

Володимир Грицай, т.в.о. Генерального директора ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»

 

 

До уваги споживачів електроенергії!

З метою організації виконання Окремого доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 96/1-32-187 від 30.06.2017, Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2017-2018 р.р. та його проходження, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.06.2017 № 410-р, і недопущення порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної енергії, ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" звертається з проханням до всіх споживачів в осінньо-зимовий період економно використовувати електричну енергію в години пікових навантажень – з 8.00 до 11.00 та з 16.00 до 22.00.  Цього можна досягти шляхом коригування графіків роботи Ваших підприємств, а також відключення обладнання, що незадіяне у виробничому процесі, або ж використавши власні джерела живлення.

Сприяти стабільній роботі Об'єднаної енергетичної системи України та знизити ризик введення графіків обмеження електропостачання можуть не тільки промислові споживачі, а й населення, атому, ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» звертається до населення з роз’ясненням принципів ефективного, економічного та доцільного використання електричної енергії.

На території Луганської області внаслідок всім відомим обставинам залишаються пошкодженими значна кількість електрообладнання, знеструмлена чисельна кількість повітряних ліній та підстанцій. А тому економія електричної енергії, в цій складній ситуації є першочерговим завданням для всіх споживачів, заради забезпечення енергетичної безпеки регіону та держави в цілому.

Посприяти забезпеченню сталого функціонування енерговузла можуть самі споживачі, регулюючи режими споживання електричної енергії, а саме: зменшуючи споживання електричної потужності в години максимальних навантажень, та збільшуючи навантаження на електромережі у нічні години доби. Враховуючи, що в структурі електроспоживання України частка населення складає близько 30%, економічна зацікавленість українців у застосуванні енергоємних електроприладів в нічний час може стати дієвим чинником енергозбереження у масштабі цілої країни.

Дедалі більшу популярність серед населення здобуває встановлення двозонних приладів обліку. Застосування тарифів, диференційованих за періодами часу, дозволить дієво заощадити грошові кошти в оплаті за електроенергію, за умови здійснення наступних заходів: використання більшого обсягу електричної енергії в нічні години доби, незастосування енергоємних електроприладів у періоди максимального навантаження Об’єднаної енергосистеми України (з 8.00 до 11.00 та з 16.00 до 22.00).

 

Економія електричної енергії

 • Застосовуйте місцеві світильники коли немає необхідності в загальному освітленні.
 • Замініть лампи розжарювання на енергозберігаючі. Вони не тільки економлять електрику, а й служать в 5-8 разів довше. Витрати на купівлю енергозберігаючих ламп окупаються менш ніж за рік. Використання новітніх освітлювальних приладів (компактні люмінісцентні лампи, світлодіодні лампи) дають змогу заощаджувати від 60 % до 80 % електроенергії. Сучасна енергозберігаюча лампа працює 10 тисяч годин, у той час як лампа розжарювання – в середньому 1,5 тисячі годин. Єдиний її недолік – вища вартість. Водночас компактна люмінесцентна лампа напругою 11 Вт замінює лампу розжарювання в 60 Вт. Яскравість освітлення не погіршиться, але ви споживатимете в чотири-п’ять разів менше електроенергії.

 • Візьміть за правило виходячи з кімнати гасити світло.
 • Застосовуйте техніку класу енергоефективності не нижче А. Додаткова витрата енергії на побутові пристрої застарілих конструкцій становить приблизно 50%. Така побутова техніка окупиться не відразу, але з урахуванням зростання цін на енергоносії вплив економії буде все більше. Крім того, така техніка, як правило, є більш сучасною і кращою за характеристиками.

 • Не встановлюйте холодильник поруч з газовою плитою або радіатором опалення. Це збільшує витрату енергії холодильником на 20-30%
 • Ущільнювач холодильника повинен бути чистим і щільно прилягати до корпусу і дверцятам. Навіть невелика щілина в ущільненні збільшує витрату енергії на 20-30%.
 • Охолоджуйте до кімнатної температури продукти перед тим, як покласти в холодильник.
 • Не забувайте частіше розморожувати холодильник.
 • Не блокуйте радіатор холодильника, залишайте зазор між стіною приміщення і задньою стінкою холодильника, щоб вона могла вільно охолоджуватися.
 • Застосовуйте світлі тони при оформленні стін квартири. Світлі стіни, світлі штори, чисті вікна, розумна кількість квітів скорочують витрати на освітлення на 10-15%.
 • Записуйте показання електролічильників та аналізуйте яким чином можна скоротити споживання.
 • У деяких будинках комп’ютер тримають включеним постійно. Вимикайте його або переводьте в сплячий режим, якщо немає необхідності в його постійній роботі. При безперервній цілодобовій роботі комп’ютер споживає в місяць 70-120 кВт*год. Якщо безперервна робота потрібна, то ефективніше для таких цілей використовувати ноутбук або комп’ютер зі зниженим енергоспоживанням (процесори сімейства Atom).

В цілому цілком реально скоротити споживання електроенергії на 40-50% без зниження якості життя і шкоди для звичок.

Відкрите обговорення проекту Інвестпрограми-2018

Шановні споживачі!
ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» проводить відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік.
У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» з 19.07.2017р. оголосило про початок відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми на 2018 рік.
Обговорення триватиме протягом 34-х календарних днів, по 21.08.2017 р.
З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання»: http://www.en.lg.ua/home/invest/item/839-investytsiina-prohrama-2018-rik
Обґрунтовані пропозиції до проекту Інвестиційної програми на 2018 рік слід надавати шляхом письмового звернення на наступну адресу: 92702, м. Старобільськ, вул. Горького, 123 або на електронну адресу: leo.info.lg@gmail.com (скановані копії листів). Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.
Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 29 серпня 2017 року о 10.00 за адресою: 92702, м.Старобільськ, вул. Горького, 123.

ЛЕО відновило роботу кол-центру

З 15 серпня Луганське енергетичне об'єднання відновлює роботу кол-центру (КЦ).

Дзвонити в кол-центр ЛЕО можна цілодобово за єдиним номером 0 800 300 074 - безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів. Для обробки повідомлень, що надійшли по електронній пошті, створена єдина поштова скринька:
call-center@en.lg.ua.